O nás

Začátky PDIGIT…

Jako většina začínajících projektů, jsme se do toho vrhli po hlavě s velkou ambicí být full service online marketingová agentura.

Čas utíkal a my jsme pracovali na všemožných zajímavých projektech (Kooperativa, Yoggies, anonymCV, enovation, a mnoho dalších) ze kterých ale nepřicházelo naplnění. Do ničeho nikdy nevložíte takové nasazení, jako do věcí, které máte rádi nejvíce a rozumíte jim. Pro nás je to odvětví HORECA – HOtely, REstaurace, KAvárny.

Segment gastronomie, cestovního ruchu a hotelnictví nás naprosto uchvátil.

marketing & poradenství provozu

Proto jsme se rozhodli zaměřit na poskytování marketingových služeb od A do Z  na míru pro stravovací a ubytovací podniky s přesahem do managementu. Najdeme ty nejvhodnější řešení individuálně přizpůsobené přesně vašemu HORECA podniku.

Jelikož rozumíme tomu, že každý podnik je jedinečný a problémy se mohou lišit – dokážeme našim klientům pomoci nejen s online marketingem, ale také poskytnout poradenství z oblasti provozu. Protože dlouhodobě fungující podnik (zvlášť ten HORECA) vzniká pouze tak, že jsou všechny vnitřní procesy v harmonii.

Zavolejte nám a domluvte si vaši konzultaci

  • +420 606 411 872

V MÉDIÍCH

Pokud vás zajímá jak pracujeme, nebo, kde všude jsme aktivní, neváhejte si projít přiložené výstřižky z médií.

NAŠI PARTNEŘI

Spolupracujeme s velkými organizacemi seskupujícími HORECA komunitu, ale také s našimi partnery, kteří dokáží poskytnou služby a výrobky, které k HORECA provozu patří, ale nesouvisí s naší marketingovou a management činností. Našim klientům proto rádi doporučíme ty, o kterých víme, že sdílí stejné hodnoty jako my a svou práci dělají na nejvyšší možné úrovni.

A PROČ SI VYBRAT KE SPOLUPRÁCI ZROVNA

PDIGIT

PDIGIT začínalo jako full service online marketingová agentura. Zkušenosti s online marketingem jsou u nás proto opravdu bohaté. Mezi jedny z našich klientů patřili také např. Kooperativa, Yoggies, enovation, nebo anonymCV kde jsme splnili stanovené cíle o více jak 200%. Ovšem rozhodli jsme se upravit naše služby oboru, kterému rozumíme nejvíce a který přímo volá po tom, aby se ho někdo ujal – HORECA. Jedná se o jedno z velmi opomíjených odvětví. A které nejméně zapojuje marketingové aktivity ačkoli tím ztrácí a málokdo si uvědomuje, co vše by těmto podnikům kvalitní prezentace mohla přinést.
Snažíme se tyto podniky a jejich majitele vzdělávat, poskytovat jim kvalitní služby a zapojujeme se proto do nejrůznějších aktivit. Petra Dychusová (zakladatelka) aktivně píše odborné články na svém osobním webu, nebo třeba pro businessinfo.cz – portál ministerstva průmyslu a obchodu.
Spolupracujeme s AKC – Asociací kuchařů a cukrářů, pro které se staráme o rubriku kurzů. O marketingových aktivitách školíme ve spolupráci s CzechTourism.

Jsme jedničkou pro obor HORECA

Zvolili jsme si náš směr a úzkou specializaci našli v tom, čemu rozumíme nejlépe – HORECA. Nerozptylujeme tak naši pozornost jinými projekty, ale pracujeme pouze na tomto oboru a každý den tak zlepšujeme naše služby na míru HORECA provozům.

Přistupujeme k podniku jako k vlastnímu

Chápeme, že podnik je jako dítě a stejně jako pro vlastní dítě ani pro podnik nechcete nic špatného. Nenecháme ho chřadnout. Do každého projektu vkládáme pečlivost, preciznost a cítíme zodpovědnost za fungující procesy. Produkujeme kvalitu a termíny plníme včas.

Budujeme dlouhodobé partnerství

Každý podnikatel asi tuší, že ziskový podnik si vyžaduje dlouhodobou péči. Nejen s našimi partnery, ale i s našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy. Radíme si, pomáháme a rosteme v čase společně. Pracujeme s lidmi, kteří věří v naše procesy a jejich provoz dává smysl.

PROČ TO NEZKUSIT

zajištění služeb nebo školení

NAJDĚTE SI SVOU SLUŽBU