O nás

Agentura PDIGIT…

…poradenství a realizace marketingových služeb s přesahem do provozních záležitostí pro ubytovací a stravovací podniky.

Se zakladatelkou agentury Petrou Dychusovou učíme restauratéry, hoteliéry a majitele dalších HORECA podniků, jak využít výhod marketingu. Pro klienty zajišťujeme následnou realizaci jednotlivých marketingových aktivit, také s poradenstvím manažerských postupů, o jejichž pevný základ se marketing opírá.

S námi máte vše souhrnně na jednom místě.

Moderní podnik si zaslouží moderní prezentaci a přístup.

Máte sen, že vaše restaurace nebo hotel budou tím nejlepším? Že váš podnik bude natolik dobrý, že si od vás budou ostatní v oboru brát inspiraci? Chcete, aby vaši spokojení zákazníci sdíleli skvělou zkušenost ve vašem podniku i se svými přáteli?

Víme, čím si získáte svou klientelu, jak se dostanete do podvědomí a díky čemu budete schopni si své stále zákazníky udržet.

Děláme to, co nás baví a čemu rozumíme nejlépe. K projektům našich klientů přistupujeme stejně zodpovědně, jako by byly naše vlastní. Trváme na tom, aby od nás každý klient obdržel co nejlepší servis marketingových služeb pro HORECA. Pro naše klienty navrhujeme služby na míru, tak, aby pro vás dávaly smysl a přinášely vám zisk. Všechny marketingové služby pro HORECA realizujeme my, od tvorby webu, až po správu sociálních sítí, s námi tak máte vše na jednom místě komplexně. Abychom předcházeli nepochopení, s klienty komunikujeme pravidelně a lidsky.

Našim cílem je, zajistit ty nejlepší výsledky, vám, našim klientům. A pozvednout tak úroveň HORECA v České republice.

Nechci přihlížet tomu, jak někteří rádoby marketingoví specialisté zneužívají neznalosti oboru majiteli HORECA podniků. Petra

MARKETING & PORADENSTVÍ PROVOZU

Víme, že pokud váš podnik nebude vybudován na fungujícím procesním řízení, skvělém zákaznickém servisu, nebo bude pokulhávat ve firemní kultuře, může vám marketing více uškodit, než aby hrál ve váš prospěch.

Proto jdeme s klienty do hloubky a krok po kroku šperkujeme jejich podnik s cílem dlouhodobě úspěšné firmy.

ZAVOLEJTE NÁM A DOMLUVTE SI VÁŠ POSUN V PODNIKÁNÍ

  • +420 606 411 872

KDE VŠUDE SE O NÁS PÍŠE

Pokud vás zajímá jak pracujeme, nebo, kde všude jsme aktivní, neváhejte si projít přiložené výstřižky z médií.

NAŠI PARTNEŘI

Spolupracujeme s velkými organizacemi seskupujícími HORECA komunitu, ale také s našimi partnery, kteří dokáží poskytnou služby a výrobky, které k HORECA provozu patří, ale nesouvisí s naší marketingovou a management činností. Našim klientům proto rádi doporučíme ty, o kterých víme, že sdílí stejné hodnoty jako my a svou práci dělají na nejvyšší možné úrovni.

PROČ TO SPOLEČNĚ NEZKUSIT?

Pojďme zkusit vyřešit váš problém

OBJEVTE I DALŠÍ SLUŽBY