SLUŽBY2020-11-10T21:20:49+01:00

Akce je základní klíč k jakémukoli úspěchu.“

Picasso

PDIGIT je agentura specializující se na marketing & management stravovacích a ubytovacích podniků. Jedná se převážně o restaurace, hotely, kavárny, penziony, aj. Těmto podnikům poskytujeme online (offline) marketingové služby rozšířené o poradenství provozních záležitostí.

Je pro nás primárním cílem, přinášet našemu klientovi hodnotu. Nebudeme vám slepě nutit něco, co pro vás nemá přínos, jen s vidinou zisku. Daleko více si vážíme dlouhodobé spolupráce. Nejsme orientováni na prodej, ale na dlouhodobé vztahy nejen mezi námi, ale i mezi vašim podnikem a vašimi návštěvníky.

Proto se vám pokusíme rozvrhnout ten nejlepší marketingový mix a řešení na míru pro váš podnik, tak, abychom ho transformovali na dlouhodobě fungující a dostali ho do povědomí vašich potenciálních návštěvníků. S každou z marketingových disciplín vám jednotlivě pomůžeme.
S NÁMI MÁTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Jelikož však dopředu neznáme vaše potřeby, doporučujeme se nejprve sejít, abychom byli schopni správně navnímat vaše očekávání. Na základě toho se pokusíme seskládat balíček služeb, které pro vás bude nejvíce efektivní. Vy však máte možnost projít si aktuální nabídku služeb, kde jsme se pro vás pokusili vše srozumitelně popsat.

VÍCE O NÁS

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Projekty si vybíráme pečlivě, tak aby zapadaly do hodnot naší společnosti. Dodáváme služby pouze tomu odvětví, kterému opravdu rozumíme a jsme pro něj vášnivě nadšeni. I to se následně pozitivně podepíše na výsledném výstupu. Nestřílíme nápady od pasu. Nejprve důkladně analyzujeme v jaké situaci se váš podnik nachází a posléze doporučujeme možná řešení, které po vašem odsouhlasení zapracujeme.

NAŠE SLUŽBY

Léta zkušeností v managementu i marketingu, stovky navštívených restaurací a hotelů po celém světě a pravidelná účast na mezinárodních veletrzích a konferencích nám umožňuje poskytovat našim klientům komplexní znalosti pro dlouhodobě úspěšný HORECA podnik.

Společně vám tak můžeme nabídnout nadstandardní servis, ať už se váš podnik nachází v jakémkoli životním cyklu. Dokážeme vašemu podniku pomoci ve fázi založení, růstu (udržet růst), stagnaci, ale i v době krize uděláme vše pro to, aby se váš podnik dostal zpět do růstové sekce.

Tvorba podnikatelského plánu

Cenotvorba

Mystery shopping

Nábor a motivace zaměstnanců

Kalkulace a optimalizace nákladů

Tvorba webových stránek

Tvorba loga a grafiky

Tvorba propagačních materiálů

Správa sociálních sítí

Online reklamy (PPC)

Tvorba obsahu

Spolupráce s médii (PR)

Zákaznická komunikace

Influenceři

Školení: FB & IG pro restaurace

Školení: FB & IG pro hotely

Školení: Krizový management

Workshop: Oslovení mladé generace

PŘEČTĚTE SI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokud si stále nejste jisti přínosem marketingu pro váš podnik, zkuste se podívat na tabulku otázek a odpovědí, které naše klienty zajímají nejčastěji.

K čemu je online marketing dobrý?2020-11-10T21:16:14+01:00

Minimálně k tomu, abyste byli více vidět. Více než 97% lidí vyhledává HORECA podnik na internetu. Navíc dle statistik mladá „internetová“ generace tvoří okolo 40% populace. Tito lidé jsou aktuálně na trhu nejsilnější kupní sílou, která chce utratit své peníze. Pokud nebudete umět upoutat pozornost těchto lidí, připravujete se tak o 40% potenciálního zisku.

Jaký online marketingový kanál je pro mě vhodný?2020-11-10T21:07:20+01:00

Vždy záleží v jaké životní fázi se váš podnik nachází a co si se svou firmou stanovíte za cíle. Dle metody STDC by se služby daly rozdělit do čtyř fází , které jsou potřeba zajistit směrem od vašeho podniku k vašim klientům. Na základě těchto fází je možné lépe určit marketingové kanály dle vhodnosti pro danou situaci.

Co všechno spadá do online marketingu?2020-11-10T21:07:38+01:00

Online marketing nabízí škálu aktivit od tvorby webových stránek, přes placené reklamy, po správu sociálních sítí. Vždy záleží na požadavcích klienta.

Co mi online marketing přinese?2020-11-10T21:08:01+01:00

Online marketingem dokážeme podpořit nejen prodeje a tudíž zvýšení tržeb, ale také dlouhodobé budování značky a důvěry u vašich zákazníků, které chceme přeměnit na spokojené a znovu se vracející, loajální.

POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

NAŠI PARTNEŘI

Nejsme na všechno sami. Spolupracujeme s velkými asociacemi, ale také s organizacemi a partnery, které rádi doporučíme, pokud zrovna budete poptávat jejich druh služby, softwaru nebo výrobku.

Přejít nahoru